+
WhatsApp İletişim
Fal Seçenekleri
Hakkında

Hakkımda

17 Yıldır İşinde Uzman Hislere Tercüman,İyisi Ve Kötüsü İle Polyannacılık Oynamadan Net Cevaplarla  Siz Sevgili Danışanlarıma Hizmet Vermekteyim. Hayatımın Belirli Noktalarında Yaptığım Astral Yolculuklarla Yorumlarımı Birleştirmek En Büyük Özelliğimdir.Uzun Lafın Kısası Anlatılmaz Yaşanır Kelimesi Benim Yorumlarım İçin Yazılmış Diyebilirim.

Fal Süreci

Bana En İhityac Duyduğunuz O Anda Ben Burda Olacağım....

Tecrübe Ve Aldığım Eğitimler

Hisleri İle Hareket Edip Duygu Karmasını Reiki Ve Astro Seyehate Döken Biriyim Ve Halen Eğitimim Devam Etmekte 8 Yıldır Resmi Reiki Danışmanlığı Ve Tarot Bakım Uzmanlığı Eğitimi Alarak Kendimi En Üst Zirve Nirvanaya Yükseltme Hedefindeyim..

Yorumlar
22.10.2023

dilan: içime huzur verdiniz daha önce baktırdığım fal da bana söyledikleriniz hoşuma gitmediği için saalıyor dedim ama dediğiniz tarihte hepsini tek tek yaşadım muhteşemsiniz

18.10.2023

kemal: ömrü hayatımda bu kadar beni bana anlatan biri ile tanışmamıştım. gerçekten bir medyum ile tanışmanın ve bakım yaptırmanın şansı çok teşekkürler yine geleceğim.

01.10.2023

çiğdem: hayatımı düzene sokmam için resmen bana ışık oldun iyiki varsın sırden abla sayende hayatım ve geleceğim düzene girdi yine geleceğim yakında

25.09.2023

yıldızname de üstüne tanımıyorum iyiy ki varsınn

Diyarbakır şehrinden bir kullanıcımıza Saadet-i Name bakıldı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç