Gizlilik Politikası

Müşterilerimizden alınan bilgiler, müşterilerimizin site hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanması amacıyla alınmış sabit bilgilerdir.

falkazani.com, müşterilerine en iyi hizmet vermek adına e-posta, isim soyisim, telefon numarası gibi bilgileri sizin onayınızı alarak sisteme otomatik kaydeder. Hiçbir şirket, iş ortağı, kuruluş vb. üçüncü şahıslar ile bilgileriniz kesinlikle paylaşılmaz.

Üyelik esnasında müşterilerimizden aldığımız telefon numarası ve e-mail gibi iletişim bilgileri; müşterilerimize fırsatlar hakkında bilgi vermek ve alınan hizmet nedeniyle size ulaşmak için kullanılmaktadır.

Müşterilerimizin sistemde kayıtlı bilgileri kiralanamaz, satılamaz ya da herhangi bir şekilde değiştirilemez.

Müşterilerimizin kişisel bilgileri, Kullanım Koşulları sözleşmesinde yer alan kurallar çerçevesinde yasal mercilere gösterilebilir.

Müşterilerimizin kişisel bilgileri güvenli ortamlarda saklanmaktadır. falsepeti.com adresi, müşterilerinin kişisel bilgilerini korumak için en üst düzey teknoloji standartlarından yararlanmaktadır.

Müşterilerimiz diledikleri zaman profillerinin alt kısmında bulunan "Üyeliğimi kaldır" butonu ile bilgilerini sistemden kaldırabilirler.

Dalaman şehrinden bir kullanıcımıza Cebr-i Alem Tarotu bakıldı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç