+
WhatsApp İletişim
Fal Seçenekleri
Hakkında

Hakkımda

12 Yıldır Uzman Şekilde Bakımlarım Devam Etmekte Neden Mi Gecelerin Kahiniyim Uyumayanlar Detaycıdır Uyumayanlar Araştırmacıdır Ve Uyumayanlar Her Zaman Sabaha Bir Tık Daha Yakındır Hislerim Ve Aldığım Eğitimler İle Gecenize Ferahlık Karanlığınıza Işık Olmak İçin Buradayım

Fal Süreci

Genellikle Geceleri Çevrimiçiyim Ve Hislerim Ve Durugörümle Sorularınızın Cevabı Bende Ortalama Cevap Verme Sürem 20 Dakikadır.

Tecrübe Ve Aldığım Eğitimler

4 Yıl Boyunca Yurtdışında Çakra Açılımı Duru Görü Seansları Ve Reiki Danışmanlığı İçin Eğitim Aldım. 12 Yıldır Aktif Olarak Hislerinize Tercüman Geleceğinize Işık Oluyorum. İnsan Öğrenmeye Ve Öğretmeye Aç  Sonsuz Bir Varlıktır Ve Bende Yaşadığım Sürece Öğrenecek Ve Sizlere Geleceği Göstereceğim.

Yorumlar
08.02.2024

S S: Çok teşekkür ederim .. Dediğiniz seylerin hepsinin birebir yaşadım ve vadeleriniz inanılmaz derecede doğruydu . Tek kelimeyle harikasın

24.11.2023

A R Çopur: Kesinlikle baktırmanızı tavsiye ediyorum nokta atışıydı her şey daha önce de baktirmistim ve verdiği vadeler çıkmıştı çok memnun kaldım ?

23.11.2023

G T: Ağzınıza yüreğinize sağlık. Her şey harfi harfine doğrumu olur. Bu sizden üçüncü falım ve her seferin de söylediğiniz herşey çıktı. Kısa zaman da tekrar görüşmek üzere.

Konya şehrinden bir kullanıcımıza Defne Tarotu bakıldı. 1 saat önce   Onaylandı

İletişime Geç